Gdje kupiti

Connect it Boat dostupan je na sljedećim prodajnim mjestima:


 

Država Grad Prodajno mjesto Internet stranica Partner za instalaciju
AT Graz Mörth Marine http://www.marine-moerth.com/
AT Bad Ischl Bootshop.at www.bootsshop.at
AT Graz Sportboot Center http://www.sportboote.at/
AT Graz Werkhof Marine https://werkhof.at/
AT Gratkorn Paju Nautik http://pajunautik.at/
AT Wien Marine Service http://www.marine.at
AT Bisamberg Maritimo https://www.maritimo.at/
AT Hard G.Ascherl GmbH http://www.ascherl.at/
AT Linz Dipl.-Ing. Hötzinger GmbH http://www.hoetzinger.at/
AT Linz TopYacht Handels- und Service GmbH https://www.topyacht.eu/
AT St. Johann im Pongau Kfz Mario Simeonov

CH Arbon Wirth Freizeit AG http://www.wirthfreizeitag.ch/
CH Romanshorn Pro Nautik AG http://www.pro-nautik.ch/

CZE Prag Neboscar s.r.o. https://www.neboscar.cz/

DE Konstanz Bodenseenautik https://bodenseenautik-shop.de/
DE Konstanz Marine Center Diebold http://www.marine-center.de/
DE Konstanz-Dettingen Bodenseenautic busse gmbh http://www.bodenseenautic.de/
DE Friedrichshafen Marinesport Kösling https://www.koesling.de/
DE Munich Marina Wassersport https://www.marinawassersport.com/
DE Saal an der Donau Boote Yachten Marina Saal http://www.marina-saal.de/
DE Regensburg Kainz Boote http://www.kainz-boote.de/
DE Hamburg BVH Bootsvermietung Hamburg http://www.bootszentrum-hamburg.de/
DE Flensburg Flensburger Yachtservice http://www.fys.de/
DE Harrislee Marineparts24 https://marineparts-24.de/
DE Wedel Schwern Yachten http://www.schwern-yachten.de/
DE Hamburg UMS Boote Deutschland http://www.ums-boote.de/
DE Berlin Bootstankstelle Berlin https://www.bootstankstelle-berlin.de/
DE Geretsried Boote & Yachten Kantschuster https://www.bootszubehoer.de/
DE Bochum LEPPER marine GmbH & Co. KG https://lepper-marine.de/

ES Sant Fruitós de Bages Capatest S.L. https://www.capatest.com/
ES Barcelona Sportnav https://www.sportnav.eu/

HR Novigrad Marservis d.o.o. http://www.marservis.hr
HR Rovinj E.Y.S. +385 52 815 601
HR Pula Electronic Service Raymarine +385 98 435 357
HR Pula Donar d.o.o. http://donarboats.hr
HR Rijeka Motomariner d.o.o. http://motomariner.hr
HR Rijeka UNIMAR d.o.o. http://www.shop.unimar.hr
HR Opatija Peluga Nautica d.o.o. +385 91 234 0010
HR Palit, Rab Nobimar d.o.o. +385 51 771 511
HR Pakostane Filii Maris d.o.o. http://rentaboatdalmatia.com
HR Murter Electronavis https://electronavis.com/
HR Trogir Pixma centar  www.pixma-centar.com
HR Kaštel Gomilica Tesla Marine http://teslamarine.hr/

IT Rom Sicon s.r.l. +39 348 836 3587
IT Anzio Nautyland https://www.nautyland.it

MT Naxxar, Malta XYachtie http://xyachtie.com/
MT Fgura, Malta Ramon Sant Hill +35 6 9945 3737
MT Marsa, Malta Sea Malta Charters LTD http://www.oands.com.mt/

NL Watergang ASA boot electro BV http://www.asabootelectro.nl
NL Heemstede Intermac B.V. http://www.intermac.nl/
NL XE Noordwijk Jansen Scheepselektra

NLD Hoeven I.C.M. Technology B.V. https://www.mifi-hotspots.com

NO Haugesund Brommeland Elektronikk AS https://www.brommeland.no/

QAT Qatar The Marine Place W.L.L. http://www.themarineplace.com/

SLO Radovljica Elnautic d.o.o.
SLO Maribor Naturmar d.o.o. http://www.naturmar.si/sl/
SLO Maribor Moto-Nautika d.o.o. http://moto-nautika.com/

UK Southhampton Bainbridge International Ltd. http://www.bainbridgeint.com/
UK Central Milton Keynes Geodesa Ltd. https://www.globalm2msim.com/